Medarbejdere hos TotalTruck

Søger du kontaktoplysninger på en bestemt medarbejder kan du her søge efter den person du leder efter.

Ledige job?
Du kan se ledige stillinger her.
Du er altid velkommen til at sende en uopfordret ansøgning til totaltruck@totaltruck.dk

Administration

finn jensen totaltruck

Finn Jensen
Indehaver
E-mail: finn@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Peer Aagaard Jeppesen
Indehaver
E-mail: peer@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Martin Hansen
Salgs & Produktchef 
E-mail: martin@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Jens Erik Pedersen
Lf-truck Afdeling
E-mail: lfttruck@lftruck.dk

finn jensen totaltruck

Hasse Ølund-Danekilde
Administration
E-mail: hasse@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Stine Hartung Juul Isaksen
Lager & Reservedele
E-mail: stine@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Henrik Lützen
Lager & Reservedele
E-mail: henrik@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Helle Baaring
Bogføring

finn jensen totaltruck

Thomas Jensen
Salg & Marketing
E-mail: thomas@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Anders Lund
Web & Marketing
asl@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Kennet Sørensen
Tekniskchef
E-mail: ks@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Anders Aagaard Jeppesen
Servicechef
E-mail: aa@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Jan Dahl
Serviceleder
E-mail: jan@totaltruck.dk

Service & klargøring

finn jensen totaltruck

Jack Andersen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

René Søndergaard
Servicemontør

finn jensen totaltruck

John T. Larsen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Thomas Christiansen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Henrik Pedersen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Johannes Elgaard
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Asker Bastrup
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Mikkel Jørgensen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Tobias Millung
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Kasper Pedersen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Jakob Sparvath
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Benjamin Christiansen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Jesper Rask Pedersen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Niels Keld
Smed – Klargøring

finn jensen totaltruck

Allan Lindholm
Chauffør

finn jensen totaltruck

Eddi Andersen
Konsulent