Ring til 70 27 99 88 Totaltruck@totaltruck.dk

Medarbejdere hos TotalTruck

Søger du kontaktoplysninger på en bestemt medarbejder kan du her søge efter den person du leder efter.

Ledige job?
Du kan se ledige stillinger her.
Du er altid velkommen til at sende en uopfordret ansøgning til totaltruck@totaltruck.dk

Administration

finn jensen totaltruck

Finn Jensen
Indehaver
E-mail: finn@totaltruck.dk

peer jeppesen totaltruck

Peer Aagaard Jeppesen
Indehaver
E-mail: peer@totaltruck.dk

martin hansen totaltruck

Martin Hansen
Salgs & Produktchef 
E-mail: martin@totaltruck.dk

jens erik petersen lftruck

Jens Erik Pedersen
Lf-truck Afdeling
E-mail: lfttruck@lftruck.dk

hasse ølund danekilde totaltruck

Hasse Ølund-Danekilde
Administration
E-mail: hasse@totaltruck.dk

Stine Isaksen totaltruck

Stine Hartung Juul Isaksen
Lager & Reservedele
E-mail: stine@totaltruck.dk

henrik lützen totaltruck

Henrik Lützen
Lager & Reservedele
E-mail: henrik@totaltruck.dk

finn jensen totaltruck

Helle Baaring
Bogføring

thomas jensen totaltruck

Thomas Jensen
Salg & Marketing
E-mail: thomas@totaltruck.dk

anders lund totaltruck

Anders Lund
Web & Marketing
asl@totaltruck.dk

kennet sørensen totaltruck

Kennet Sørensen
Tekniskchef
E-mail: ks@totaltruck.dk

anders aagaard jeppesen totaltruck

Anders Aagaard Jeppesen
Servicechef
E-mail: aa@totaltruck.dk

jan dahl totaltruck

Jan Dahl
Serviceleder
E-mail: jan@totaltruck.dk

Service & klargøring

jack andersen totaltruck

Jack Andersen
Servicemontør

René Søndergaard

René Søndergaard
Servicemontør

john totaltruck

John T. Larsen
Servicemontør

thomas christiansen totaltruck

Thomas Christiansen
Servicemontør

henrik pedersen

Henrik Pedersen
Servicemontør

johannes totaltruck

Johannes Elgaard
Servicemontør

asker totaltruck

Asker Bastrup
Servicemontør

Mikkel jorgensen totaltruck

Mikkel Jørgensen
Servicemontør

tobias millung

Tobias Millung
Servicemontør

kasper pedersen totaltruck

Kasper Pedersen
Servicemontør

jakob

Jakob Sparvath
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Benjamin Christiansen
Servicemontør

jesper

Jesper Rask Pedersen
Servicemontør

finn jensen totaltruck

Niels Keld
Smed – Klargøring

allan totaltruck

Allan Lindholm
Chauffør

finn jensen totaltruck

Eddi Andersen
Konsulent